Invalidní občané

Bezbariérová koupelna

Bezbariérové koupelny se zařizují nejen pro osoby s handicapem, ale také pro osoby imobilní či seniory. Naše nabídka obsahuje umyvadla i sprchové vaničky pro invalidy. Ty jsou ergonomicky upravené a splňují veškeré požadavky, které jsou na ně kladeny. Proto jsou vhodné do takto upravených koupelen.

Umyvadla

Umyvadla pro handicapované jsou speciálně navržena na základě potřeb tělesně postižených osob tak, aby je mohly užívat samostatně bez cizí pomoci. Specifika spočívají zejména ve snadnějším přístupu k baterii a možnosti podjet pod umyvadlo invalidním vozíkem.

Sprchové vaničky

Ve sprchovém prostoru je důležité, aby sifon byl zabudovaný v podlaze a sprchový prostor byl bezbariérový. Proto musí mít sprchová vanička nízkou nástupní hranu, aby vyhovovala všem požadavkům na snadný a bezproblémový přístup. Prohlédněte si naši nabídku speciálně upravených výrobků.

Vany s dvířky

Vany pro handicapované jsou speciálně navržené na základě potřeb tělesně postižených osob tak, aby je mohly užívat samostatně bez cizí pomoci. Specifika spočívají zejména ve dvířkách s bočním vstupem.

 

Zaujala vás naše nabídka?

Máte zájem o výrobek z mramoritu, ale nenašli jste ho v naší nabídce?
Vyrábíme i zboží na zakázku přesně dle přání zákazníka, proto nás prosím kontaktujte.
Budeme se maximálně snažit vyhovět vašim požadavkům.

Zeptejte se nás na cokoliv

+420 495 499 102